Перший ІТ-університет пропонує інноваційний формат навчання – студенти можуть отримати вищу ІТ-освіту лише за три роки.

Перший ІТ-університет України впроваджує новий формат навчання, за яким студенти можуть отримати освітній рівень бакалавра лише за 3 роки. 3-річний бакалаврат – це унікальна пропозиція для випускників Комп’ютерної Академії ШАГ, які успішно закінчили навчання та отримали диплом Академії.

Навчання в Комп’ютерній Академії повністю закриває базову професійну підготовку, яку студенти мають вивчати на першому курсі у фундаментальному блоці дисциплін. Тож, з урахуванням набутих в Академії навичок, термін здобуття освітнього рівня бакалавра зменшується на один рік.

Найважливіше, що завдяки інтенсивній програмі навчання, на виході студенти, що закінчили 3-річний бакалаврат, матимуть ідентичні навички та компетентності, як і студенти 4-х річної програми навчання.

Стати студентом Першого ІТ-університету та здобувати вищу освіту за програмою 3-річного бакалаврату можуть всі випускники Комп’ютерної Академії ШАГ,  які мають диплом про успішне закінчення Академії.

Студенти 3-річного бакалаврату будуть навчатися за освітніми програмами, як і студенти 4-річної програми. Перший ІТ-університет пропонує найбільш актуальні та затребувані спеціалізації: веб дизайн, веб програмування, комп’ютерні мережі та кібербезпека, інтернет речей, розробка програмного забезпечення. Навчальні програми розроблені за досвідом провідних університетів світу і відповідають європейським стандартам якості.

Для того щоб розпочати навчання в університеті на програмі 3-річного бакалаврату, абітурієнтам необхідно подати стандартний пакет документів, що включає атестат про отримання повної загальної середньої освіти, сертифікати ЗНО з української мови та літератури, математики, фізики або іноземної мови , а також диплом про закінчення Академії ШАГ.

Запрошуємо випускників Комп’ютерної Академії ШАГ 2017 та минулих років здобути вищу освіту за бакалаврськими освітніми програмами з терміном навчання 3 роки!