Цього року Перший ІТ-університет виступив в якості співорганізатора загальноєвропейської конференції CEuSYP 2017. Одна з найбільш масштабних міжнародних конференцій вперше проходила в Україні, а саме у Львові.

Central European Student and Young Professionals Congress проходила з 30 червня по 2 липня. У заході взяли участь 50 учасників з різних країн світу, а також представники української секції IEEE.

Молоді науковці, які працюють в напрямку інформаційних технологій, інтелектуального аналізу та штучного інтелекту, під час конференції демонстрували результати власних досліджень, обмінювалися інноваційними ідеями та підвищували свій професійний рівень.

Впродовж трьох днів гості заходу мали насичену наукову програму: доповіді з прогресивних наукових тем, презентації досліджень, дискусії з актуальних питань інформаційних технологій, а також тематичні майстер-класи, воркшопи та технічні візити у львівські ІТ-лабораторії.

Крім наукової діяльності, гості CEuSYP 2017 насичено проводили вільний час: гуляли Львовом впродовж екскурсійного туру, знайомились з українською культурою, знаходили нових друзів та професійних партнерів на мультикультурному вечорі.

Сподіваємось, що враження від знайомства з Україною та спілкування з колегами, а також отриманий науковий досвід позитивно вплинуть на подальший професійний розвиток учасників Central European Student and Young Professionals Congress 2017.