Минулих вихідних у Львові пройшов всеукраїнський відкритий турнір з шашок-64 «Кубок Лева». Змагання проходило на базі Першого ІТ-університету та зібрало видатних спортсменів з усієї України.

Турнір відвідало більше 40 учасників різних вікових категорій з Дніпра, Харкова, Миколаєва, Тернопіля, Вінниці та інших міст України. Когорту професіоналів шашкової майстерності очолював Євген Івашко з Дніпра, який і зайняв перше місце. Крім того, участь у турнірі брали спортсмени з обмеженими можливостями, зокрема Іван Фідик – минулорічний чемпіон світу з шашок серед незрячих.

Почесними гостями турніру стали представники міської ради Львова, зокрема Олексій Тарабан, спеціаліст управління молоді, сім’ї та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

За словами Івана Ільницького, президента федерації шашок Львівської області та віце-президента федерації шашок України, який виступив організатором турніру, за складом учасників «Кубок Лева» міг конкурувати з провідними Всеукраїнськими турнірами.

«Кубок Лева» цього року проходив вперше, але дивлячись на його успіх, зацікавлення та задоволення учасників, він може стати традиційним.