Наталія Костюк, психолог-консультант, викладач та HR-куратор Першого ІТ-університету:

«Новий формат навчання – це інноваційний підхід, а не поставлений конвеєр. Ми будемо готувати не просто випускників університету, а вже готових спеціалістів з першого дня».

Про роботу в першому ІТ-університеті:

Для мене це чудовий досвід як для психолога, працювати у колективі та місці, де не має обмежень та існує свобода дій. Для університету процес роботи та навчання, настільки ж важливий, як і результат – це мені дуже подобається. Головна ціль – щоб студенти були задоволені та отримали те, за чим вони прийшли саме в цей університет.

Про новий підхід до навчання студентів:

Це інноваційний підхід, а не якийсь поставлений конвеєр – ми будемо готувати не просто випускників університету, а вже готових спеціалістів з першого дня. Студент, який почне навчатися 1-го вересня,  одразу буде працювати, стажуватися, вчитися, готуватися до першої співбесіди, буде чітко розуміти, що він має  знати та якими навичками має володіти для того, щоб стати конкурентоспроможним на ІТ-ринку. Саме це для мене завдання номер один як для викладача, який буде працювати зі студентами.

Про інноваційний формат навчання:

Моя робоча програма складається з тренінгів. Кожна навчальна тема – це інтерактив, живе спілкування. Звичайно будуть і практичні та лекційні заняття, але вони будуть адаптовані під новий формат. Лекції – це інтерактивні тренінги, де буде взаємозв’язок лектора і студентів. Ми будемо грати в різні ігри, комунікувати, вчитися презентувати себе, долати психологічні бар’єри – не тільки у професійному, а й  в особистому житті. Практичні заняття – це складання резюме, підготовка до співбесід, повноцінної роботи в ІТ-компанії, правильне формування своїх ідей.

Важливо, що ми будемо працювати не тільки зі студентами, а й з їхніми батьками. Наприклад, будемо влаштовувати вікенди, де студенти і батьки будуть разом проводити час, адже дуже важливо, щоб вони бачили як вчаться їхні діти, знали їхні результати і могли разом з ними проживати важливі моменти, а не бути відстороненими. Треба розуміти, що студенти – це підлітки, які перебувають на етапі дорослішання, і в цей час дуже важлива підтримка батьків та оточуючих людей.