Найбільш пріоритетним завданням в діяльності нашого університету є процес забезпечення якості підготовки фахівців. Це наш головний технологічний процес. У зв’язку з цим, основні зусилля зараз направлені на розбудову сучасної системи управління та забезпечення якості за моделями найбільш успішних бізнес-структур, що функціонують на світовому IT-ринку.

Компанія SoftServe створила власну систему забезпечення якості у підготовці кадрів. В процесі багаторічного еволюційного розвитку система досягла дуже високого рівня ефективності. В результаті компанія зайняла лідерські позиції в управлінні процедурами підготовки IT-спеціалістів і володіє величезним досвідом в процесах розробки самих систем.

І сьогодні компанія SoftServe цим досвідом поділилась в стінах Першого ІТ-університету “Комп’ютерна Академія “ШАГ” – Lyubomyr Humetskyy (VP Delivery Centers of Excellence, SoftServe), Myroslava Garasym (керівник Quality Managment Office, SoftServe), Oleksandr Vilgota (директор Software Development Office, SoftServe) розповіли про процес забезпечення якістю підготовки фахівців компанії SoftServe. 

Для університету це важливо тим, що аналізуючи досвід і узагальнюючи існуючі моделі забезпечення якості успішних компаній і освітянських структур США та Європи, з’являється можливість уникнути багатьох помилок, створити справді ефективну систему управління якістю і швидко її імплементувати у навчальний процес.

Зустріч була відкрита для широкого загалу академічної спільноти. Тому були присутні викладачі з Львівського національного університету ім. І. Франка, Національного університету “Львівська політехніка”, Державного університету безпеки життєдіяльності, університету Банківської справи та працівники Львівського регіонального Центру оцінювання якості освіти.