Цього тижня про Перший ІТ-університет України, його  навчальні програми та переваги дізналися більше  у Рівному та Одесі. 

Під час зустрічі з абітурієнтами у Рівному ректор Віктор Волошин  та поректор Дмитро Пелешко розповіли про унікальні освітні програми університету, які були розроблені на основі досвіду провідних вишів США,   про новий формат навчання, який скерований на отримання студентами практичного досвіду на реальних проектах, а також про перспективи та можливості, що відкриває вища ІТ-освіта.

В Одесі проректор Дмитро Пелешко провів зустріч зі студентами, яких цікавить професійна ІТ-магістратура. Окрім презентацій навчальних програм, проректор також розповів про найбільш актуальні напрями, за якими будуть готувати студентів в Першому ІТ-університеті, зокрема Data Science, Artificial Intelligence, Big Data Modeling, Big Data Integration and Processing.

Кількість вмотивованої молоді, яка прагне пов’язати своє майбутнє з ІТ, свідчить  про потребу якісної вищої освіти в сфері новітніх технологій та актуальність Першого ІТ-вишу України. Нагадаємо, що вступна кампанія стартує 12-го липня, дізнатися більше як стати студентом першого ІТ-університету можна тут.