2018 IEEE Second International Conference on Data Stream Mining & Processing, DSMP’2018

Наступного літа у Львові відбудеться грандіозна подія у світі новітніх технологій – Друга Міжнародна конференція «Data Stream Mining & Processing», яка пройде під егідою IEEE Ukrainian Section. Головним організатором конференції є Перший ІТ-університет України, співорганізаторами виступають Національний університет «Львівська політехніка», Харківський національний університет радіоелектроніки та Український католицький університет та провідні IT-компанії України.

Учасниками DSMP’2018 стануть понад 200 осіб з різних країн світу. Визначальні ролі на конференції відводяться провідним фахівцям в області обчислювального інтелекту та аналізу потоків даних. Плануються спікери з України, США, Німеччини, Китаю, Естонії, Польщі, Болгарії, Туреччини, Чехії та інших, а також провідних IT-компаній України.

Конференція «2018 IEEE Second International Conference on Data Stream Mining & Processing» є платформою для обміну досвідом, науковими результатами та новітніми технологіями в області обчислювального інтелекту, динамічного аналізу потоків даних та комп’ютерного зору.

Детальна інформація про конференцію на сайті: dsmp.lpnu.ua
Стежте за новинами заходу на офіційній сторінці Facebook: www.facebook.com/DSMPconf