2018 IEEE Second International Conference on Data Stream Mining & Processing, DSMP’2018

Університет у співпраці із Національним університетом «Львівська політехніка», Харківським національним університетом радіоелектроніки та Українським католицьким університетом під егідою IEEE Ukrainian Section та її чаптерів (відділень), організовує Міжнародну конференцію «Data Stream Mining & Processing». Зокрема, 21 – 25 серпня 2018 р. у місті Львів відбудеться друга конференція «2018 IEEE Second International Conference on Data Stream Mining & Processing» (DSMP’2018). Конференція відбувається за підтримки ексклюзивного партнеру SoftServe. Метою конференції є обмін досвідом, науковими результатами та технологіями в області обчислювального інтелекту, динамічного аналізу даних та комп’ютерного зору.

На конференції працюватиме чотири секції: гібридні системи обчислювального інтелекту, машинний зір та обробка образів, динамічний інтелектуальний аналіз даних та потоків даних, аналіз та моделювання великих даних та наука про дані. Окрім цього, на конференції проводитимуться тематичні панелі, на яких IT-компанії, які мають R&D підрозділи, що працюють в області Data Science, демонструватимуть власні розробки.

Загалом у конференції планує прийняти участь понад 200 учасників. Визначальні ролі на конференції відводяться провідним фахівцям в області обчислювального інтелекту та аналізу потоків даних, як з України, так і з закордону. Плануються спікери з України, США, Німеччини, Китаю, Естонії, Польщі, Болгарії, Турції, Чехії та інших країн.

Представлені на конференціїдоповіді будуть опубліковані у матеріалах конференції. Матеріали попередньої конференції DSMP’2016 проіндексовані в наукометричних базах Scopus та Web of Science.

Детальна інформація про конференцію за посиланнями:
Website URL: dsmp.lpnu.ua
Face Book Page URL: www.facebook.com/DSMPconf
Call For Papers: dsmp.lpnu.ua/docs/DSMP2018_Call_for_papers.pdf

International Conference on Intellectual Systems of Decision-Making and Problems of Computational Intelligence, ISDMCI’2017

Також університет виступає співорганізатором конференції «Intellectual Systems of Decision-Making and Problems of Computational Intelligence», яку щорічно проводить Херсонський національний технічний університет у м. Залізний порт.

Конференція присвячена проблемам обчислювального інтелекту в процесах моделювання складних систем та системах прийняття рішень.

Детальна інформація про конференцію за посиланнями:
Website URL: www.isdmci.org.ua/
Face Book Page URL: www.facebook.com/groups/ISDMCI/?fref=ts

4th IEEE Central European Student and Young Professionals Congress – CEuSYP 2017

Загальноєвропейська конференція, яка щороку збирає молодих науковців з усього світу, які працюють в напрямку інформаційних технологій, інтелектуального аналізу та штучного інтелекту. Цього літа CEuSYP вперше відбудеться в Україні – вона пройде 30 червня – 2 липня 2017 року у Львові в стінах Першого ІТ-університету, який є співорганізатором заходу.

IEEE CEuSYP 2017 – це можливість продемонструвати результати власних досліджень, обмінятися інноваційними ідеями та стати частиною сучасного прогресивного соціуму.

Детальна інформація про конференцію за посиланнями:
Website URL: ceusyp2017.ieee.org.ua/
Face Book Page URL: www.facebook.com/CEuSYP2017/?fref=ts