Реєстрацію на літній комп’ютерний табір оголошено відкритою!

Вир позитиву, крутих вражень, корисних знань і нових друзів – чекає!

 Що таке Літній комп’ютерний табір?

Це 2 тижні цікавих занять із робототехніки, 3D-друку, фото- та відеомистецтва та англійської! А ще захоплюючі екскурсії в ІТ-компанії та творчі майстер-класи!  З нами діти вчаться програмувати, працювати у професійній фотостудії, створювати 3D-моделі та цікаві відеоролики!

Адже літо – це час, коли потрібно зарядитись позитивними та корисними враженнями на цілий рік. 😉

Що будуть робити Ваші діти?

На заняттях з робототехніки діти дізнаються, як влаштована робототехніка, будуть вчитись самостійно складати, програмувати та керувати роботами Lego та Arduino! Також у нас діти опановують базові навички 3D-моделювання і по завершенню табору отримують у подарунок результат своєї роботи, надрукований на справжньому 3D-принтері.

Головна мета уроків з англійської – подолати страх у дітей говорити іноземною мовою. Тому, під час занять максимум спілкування англійською з викладачем та між собою, вивчення нових слів, обговорення переглянутих мультики в ігровій формі!

А у справжній фотостудії дітвора відчує себе професійним фотографом і відеооператором. Адже, після цього можна буде власноруч змонтований ролик завантажити на свій ютюб-канал. 😉

Окрім занять за комп’ютером малеча буде мати заняття з особистісного розвитку та захоплюючі ексркусії в найбільші ІТ-компанії Львова.

Стартуємо 5-го червня!

Ми ділимось не лише крутими емоціями та знаннями, а неймовіним зарядом натхнення та мотивації. Подаруйте Вашій дитині незабутній та корисний відпочинок!

Деталі щодо навчальної програми та реєстрація тут або за тел.: +38 (032) 240-38-51.