Доуніверситетська підготовка (Pre-University Foundation) – це унікальна програма підготовки для учнів 9-х та 10-х класівяка готує майбутніх професіоналів ІТ ще зі школи. Дворічна програма розроблена для тих, хто хоче пов’язати своє майбутнє з ІТ-сферою. Можна обрати такі напрямки:

Мета

Мета програми доуніверситетської підготовки – підвищити  зацікавленість у навчанні, розвивати мотивацію  для здобуття вищої освіти, а також допомогти школярам визначитись у майбутній спеціалізації в ІТ-індустрії.

Переваги і можливості, що відкриває доуніверситетська підготовка

  • Підготовка до програм університетської освіти, що допоможе легко адаптуватися до навчання у вищому навчальному закладі.
  • Вже зі школи почати навчання та отримати професійні знання та навички для подальшої вищої освіти і професійного розвитку в ІТ.
  • Визначення майбутньої спеціалізації.

Які результати дає навчання на програмі підготовки?

Випускники отримають базовий набір знань у сфері ІТ, вмітимуть виявляти свої лідерські якості, працювати над проектами у команді, презентувати свої досягнення на публіці. Вони зможуть визначитись з майбутньою професією та будуть підготовлені до навчання в університеті.

Формат навчання

Учасників чекає сучасний формат навчання: замість лекцій і конспектів – робота в команді, коворкінг, активна участь у проектах, презентація власних результатів та досягнень. Активне вивчення англійської мови у форматі speaking club.

Як вступити

Вступити на навчання за програмою можуть учні 9-х та 10-х класів. Необхідно пройти тестування з математики, за результатами якого формуються групи.

Триває набір. Кількість місць у групах обмежена!

Деталі навчання – за телефонами: 

Записатись на консультацію


БакалавратМагістратураДоуніверситетська підготовка

Для того, щоб стати студентом програми доуніверситетської підготовки (Pre-University Foundation), рекомендуємо пройти онлайн-тестування з математики:

Пройти тестування