Створення Інноваційного навчального комплексу «ІТ Освіта» ініціював Вищий навчальний заклад «Комп’ютерна Академія Шаг». До його складу ввійшло 14 шкіл міста Львів.

Кураторами Інноваційного навчального комплексу «ІТ освіта» є Львівський IT Cluster та відомі ІТ-компанії, зокрема SoftServe і EPAM.

До складу Координаційної Ради Комплексу, крім представників навчальних закладів, ввійшли представники Львівської міської ради та ІТ-індустрії.

Учасниками Комплексу є: ВНЗ «Комп’ютерна Академія «ШАГ» та загальноосвітні навчальні заклади м. Львова (НВК “Школа-гімназія «Сихівська»”, Львівський навчально-виховний комплекс ім. В. Стуса ”спеціалізована школа І ступеня – гімназія міжнародних відносин”, загальноосвітня школа «Берегиня» та загальноосвітні школи № 2, 5, 13, 29, 32, 49, 65, 66, 78, 81, 96 м. Львова).

КООРДИНАЦІЙНА РАДА
ІННОВАЦІЙНОГО НАВЧАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ «ІТ ОСВІТА»
при ПВНЗ «Комп’ютерна Академія «ШАГ»
  1. Волошин Віктор Володимирович, ректор ПВНЗ «Комп’ютерна Академія «ШАГ» – Голова Координаційної ради
  2. Пелешко Дмитро Дмитрович, проректор ПВНЗ «Комп’ютерна Академія «ШАГ» – заступник Голови Координаційної ради
  3. Слічна Галина Миколаївна, в.о. заступника міського голови з гуманітарних питань, директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради (за згодою)
  4. Довганик Зоряна Миколаївна, заступник начальника управління з питань освітньої політики управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, в.о. начальника управління (за згодою)
  5. Говоруха Галина Михайлівна, заступник директора НВК “Школа-гімназія «Сихівська» м. Львова
  6. Заремба Михайло Сергійович, директор Львівського навчально-виховного комплексу ім. В. Стуса ”спеціалізована школа І ступеня – гімназія міжнародних відносин”
  7. Яковенко Галина Юріївна, директор Загальноосвітньої школи «Берегиня» м. Львова
  8. Савчук Лідія Ярославівна, директор Середньої загальноосвітньої школи № 2 м. Львова
  9. Проць Іван Омелянович, заступник директора Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5 ім. Кокорудзів з поглибленим вивченням англійської мови
  10. Федоришин Галина Мар’янівна, директор Середньої загальноосвітньої школи № 13 м. Львова
  11. Мисько Надія Іванівна, заступник директора Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 м. Львова
  12. Пинянський Микола Зіновійович, директор Середньої загальноосвітньої школи № 32 м. Львова
  13. Тиран Йосип Васильович, директор Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 49 м. Львова
  14. Панькевич Ірина Володимирівна, заступник директора Середньої загальноосвітньої школи № 65 м. Львова
  15. Трущак Оксана Василівна, заступник директора Спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 66 м. Львова  з поглибленим вивченням англійської мови та інформаційних технологій
  16. Пашук Олександра Степанівна, заступник директора Середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №78 м. Львова
  17. Проців Богданна Миколаївна, директор Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 81 ім. П. Сагайдачного з поглибленим вивченням англійської мови
  18. Шостак Богдана Євгенівна, директор Середньої загальноосвітньої школи № 96 МЖК-1 м. Львова
  19. Любінець Ярослав Володимирович, голова ради директорів компанії SoftServe (за згодою)
  20. Вергун Володимир Ростиславович, керівник навчальної лабораторії EPAM Systems, Lviv (за згодою)
  21. Свірідова Тетяна Валеріївна, тест-менеджер EPAM Systems, Lviv (за згодою)
  22. Верес Зеновій Євгенович, Lviv IT Cluster, директор освітнього напряму (за згодою)
  23. Максим Марта Василівна, Lviv IT Cluster, менеджер освітніх проектів (за згодою)