Web дизайн

Ціль програми – забезпечити студентам здобуття знань, умінь та розуміння, що відносяться до розробки програмного забезпечення, графічного та комп’ютерного дизайну, дизайну електронних та мультимедійних видань, комунікаційних мереж та інструментальних засобів інформаційних технологій.

Детальніше

Web програмування

Ціль програми – забезпечити студентам здобуття знань, умінь та розуміння, що відносяться до розробки Web-орієнтованого програмного забезпечення, засобів інформаційних технологій, комп’ютерних систем проектування, розподілених інформаційних систем.

Детальніше

Комп’ютерні мережі та кібербезпека

Ціль програми – забезпечити студентам здобуття знань, умінь та розуміння, що відносяться до розробки програмного забезпечення, проектування інформаційних систем, мереж, засобів інформаційних технологій, комп’ютерних інтелектуальних систем прийняття рішень та елементів захисту в області інформаційних технологій.

Детальніше

Інтернет речей (IoT)

Ціль програми – забезпечити студентам здобуття знань та умінь, що відносяться до ефективного використання сучасних інструментальних засобів для побудови масштабних цифрових середовищ з елементами штучного інтелекту, які допомагають людині у повсякденному житті.

Детальніше

Розробка програмного забезпечення

Ціль програми – забезпечити студентам здобуття знань, умінь та розуміння, що відносяться до розробки програмного забезпечення, проектування інформаційних систем, мереж та комп’ютерних програм, засобів інформаційних технологій, комп’ютерних систем проектування, комп’ютерних інтелектуальних систем прийняття рішень, комп’ютерного дизайну та елементів захисту в області інформаційних технологій.

Детальніше

З’яжіться із нами: