БАКАЛАВРСЬКІ ПРОГРАМИ

122 Комп’ютерні науки

Освітньо-професійна програма

Навчальний план

Кваліфікація: Бакалавр комп’ютерних наук
Галузь знань: 12 Інформаційні технології
Рівень кваліфікації: Бакалавр – базова вища освіта

 

Відгуки про освітньо-професійну програму

EPAM Systems

Voronin Design studio

Українські інформаційні технології

Блоки вибіркових дисциплін

Digital дизайн

Творча ІТ-спеціалізація, яка дасть змогу реалізувати власні ідеї та створити унікальні проекти вже під час отримання вищої освіти. Навчання за напрямком “Web дизайн” буде проходити під керівництвом досвідчених менторів, які знають потреби ІТ-ринку та лояльно ставляться до сміливих ідей та експериментів студентів. Навчання буде включати створення унікальних проектів для компаній, отримання практичного досвіду на міжнародних стажуваннях, а також майстер-класи від провідних експертів галузі та працівників ІТ-компаній. Вища освіта нового формату в IT Step University  – це опанування професії мрії, реалізація власного потенціалу та професійних амбіцій!

Детальніше


Web програмування

Робота з новітніми технологіями, створення веб сайтів, баз даних та веб додатків – “Web програмування” в IT Step University підготує спеціалістів з найбільш затребуваної професії. Навчання проходить під керівництвом досвідчених менторів та включає створення власних проектів та міжнародні стажування для практичного досвіду. Вища освіта нового формату гарантує цікаву та затребувану професію в майбутньому.

Детальніше


Комп’ютерні мережі та кібербезпека

ІТ-спеціалізація,  яка готує спеціалістів для захисту інформаційного світу майбутнього! Навчання за напрямком “Комп’ютерні мережі та кібербезпека” включає вирішення стратегічних завдань під керівництвом досвідчених менторів, проведення аналізу зовнішніх загроз світових корпорацій на практиці, а також участь у боротьбі з кіберзлочинами на міжнародних стажуваннях та багато іншого. IT Step University – це вища освіта світового рівня!

Детальніше


Інтернет речей (IoT)

Керування побутовими предметами, бізнес-процесами  та промисловістю без участі людини – це майбутнє, яке будуть створювати спеціалісти з інтернету речей. IT Step University проводить навчання з найбільш актуального ІТ-напряму, який повністю переверне життя людства. Вища освіта під керівництвом досвідчених менторів, створення креативних проектів, практика та стажування за кордоном – IT Step University допоможе зробити перший крок у майбутнє.

Детальніше


Розробка програмного забезпечення

Спеціаліст з розробки програмного забезпечення –затребувана професія сучасності та майбутнього. Вища освіта за найбільш прогресивним напрямом дозволить змінити оточуючий світ та покращити життя кожного. В IT Step University майбутні спеціалісти навчаються за програмами вишів США, створюють унікальні продукти під керівництвом досвідчених менторів, тестують та розробляють системи управління на практиці, а також опановують нові технології на стажуваннях за кордоном. Вища освіта в IT Step University гарантує затребувану професію у майбутньому.

Детальніше


Структурна схема

Детальніше

 

Проекти освітніх програм

Проект концепції оновленої освітньої програми “Комп’ютерні науки”

Всіх зацікавлених свої зауваження/пропозиції стосовно змісту та структури просимо надсилати на адресу contact@itstep.org 

 

 

 

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас!

Для цього просимо зареєструватися:

 

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: