Львів – культурна столиця України і один із провідних центрів розвитку IT. На сьогодні в місті функціонує близько 300 міжнародних IT-компаній, які залучили до своє діяльності понад 20 000 працівників. Успішне функціонування ІТ ринку дало поштовх розвитку і впровадженню різноманітних інноваційних проектів. У тому числі і у сфері освіті.

Бізнес-діяльність компаній на глобальному світовому ринку з одного боку і гостра затребуваність професіоналів різноманітних IT-кваліфікацій з іншого, висувають до освітянських проектів вимоги гнучкості, актуалізації, мобільності і прозорості. Розуміння цих вимог і можливість їх задоволення стали основними чинниками в процесі створення першого в Україні IT-університету  “IT STEP University”.

Розуміючи важливість якісної освіти, як в контексті окремої людини, так і в контексті розвитку держави, університет виник в результаті еволюційного розвитку Комп’ютерної Академії IT STEP. У грудні 2016-го року Академія отримала ліцензію від Міністерства освіти, відтак IT STEP стає першим в Україні вищим навчальним закладом ІТ-спрямування.

Комп’ютерна Академія IT STEP


Міжнародний навчальний заклад, який спеціалізується на ІТ-освіті. В Академії є три ключові напрямки навчання: розробка програмного забезпечення, мережі та кібербезпека, комп’ютерна графіка та дизайн. Також є окремий підрозділ – це Мала Комп’ютерна Академія, де навчаються діти від 8 до 15 років.

Географія.

На сьогоднішній день працює 55 філій Комп’ютерної Академії IT STEP в 18 країнах світу на 4 континентах (Європа, Азія, Південна та Північна Америка).

IT STEP UNIVERSITY

16 грудня 2016 року у Львові презентували Перший ІТ-університет України. Презентацію відвідали: Дмитро Корчевський (засновник та генеральний директор IT STEP Academy), Андрій Москаленко (заступник міського голови Львова з питань розвитку), Юрій Рашкевич (заступник міністра освіти і науки України), Яніка Мерило (політична та громадська діячка, фахівець з питань ангельських інвестицій та інформаційного суспільства), Степан Веселовський (CEO львівського ІТ-кластеру), Ярослав Любінець (глава ради директорів компанії SoftServe), а також представники найбільших IT-компаній України.

IT STEP University є авторизованим центром компаній Microsoft, Cisco, завдяки чому студенти університету протягом навчання можуть отримати міжнародні сертифікати від світових лідерів індустрії.

В лютому 2017 року IT STEP University розпочав активну роботу – університет було представлено учням шкіл Львова, Києва, Рівного, Луцька, Закарпаття, Одеси.

Навесні 2017 року IT STEP University заснував ІТ-комплекс, метою якого є інтеграція потенціалу навчальних закладів різних рівнів освіти для формування системи доуніверситетської підготовки дітей нової генерації. Зараз комплекс працює за програмами підготовки для учнів 9-11 класів, а також діє окрема програма тренінгів для педагогів.

При ІТ-комплексі діє координаційна рада, у яку увійшли представники шкіл Львова, Львівської міської ради та ІТ-індустрії.

Крім того, ІТ-університет стає співорганізатором важливих подій в ІТ-галузі та соціальній сфері. У червні 2017 року в IT STEP University відбувся всеукраїнський відкритий турнір з шашок-64 «Кубок Лева». Змагання зібрало видатних спортсменів з усієї України, в тому числі, учасників з обмеженими можливостями.

З 30 червня по 2 липня в університеті відбулася загальноєвропейська конференція молодих науковців CEuSYP 2017. У заході взяли участь 50 учасників з різних країн світу, а також представники української секції IEEE.

У липні 2017 року стартувала вступна кампанія у вищі навчальні заклади, і IT STEP University показав успішну статистику. Загальна кількість абітурієнтів, які подали заяви на навчання в університет, склала 125 осіб. З них більше чверті подали оригінали документів – цей показник став одним із найвищих серед вищих навчальних закладів України.

1 вересня 2017 року відбулась урочиста посвята у студенти IT STEP University. Першими студентами університету стали 37 осіб з різних куточків України, зокрема, зі Львова, Тернополя, Мукачево, Вінниці, Луцька, Кропивницького, Рівного, Харкова, Дніпра. Привітати студентів із початком навчання завітали заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, директор львівського ІТ-кластеру Степан Веселовський, керівник навчальної лабораторії компанії EPAM Володимир Вергун, а також представники ІТ-компаній.

Також у вересні 2017 року розпочали навчання студенти доуніверситетської програми підготовки, що була розроблена спеціально для школярів, які хочуть пов’язати своє майбутнє з ІТ-сферою. 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас! Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: