Львів – культурна столиця України і один із провідних центрів розвитку IT. На сьогодні в місті функціонує понад 200 міжнародних IT-компаній, які залучили до своє діяльності понад 20 000 працівників. Успішне функціонування ІТ ринку дало поштовх розвитку і впровадженню різноманітних інноваційних проектів. У тому числі і в області освіті.

Бізнес-діяльність компаній на глобальному світовому ринку з одного боку і гостра затребованість професіоналів різноманітних ITкваліфікацій з іншого, висувають до освітянських проектів вимоги гнучкості, актуалізації, мобільності, прозорості і трансферабельності. Розуміння цих вимог і можливість їх задоволення стали основними чинниками в процесі створення першого в Україні IT-університету  “Комп’ютерна академія “ШАГ”.

Розуміючи важливість якісної освіти, як в контексті окремої людини, так і в контексті розвитку держави, університет виник в результаті еволюційного розвитку комп’ютерної академії ШАГ. У грудні 2016-го року Академія отримала ліцензію від Міністерства освіти , відтак ШАГ стає першим в Україні вищим навчальним закладом ІТ-спрямування.

Комп’ютерна Академія ШАГ


Міжнародний навчальний заклад, який спеціалізується на ІТ-освіті. В Академії є три ключові напрямки навчання: розробка програмного забезпечення, мережі та кібербезпека, комп’ютерна графіка та дизайн. Також є окремий підрозділ – це Мала Комп’ютерна Академія, де навчаються діти від 9 до 15 років.

Географія.

На сьогоднішній день працює 41 філія Комп’ютерної Академії ШАГ в 16 країнах світу на 4 континентах (Європа, Азія, Південна та Північна Америка).

Співпраця з міжнародними компаніями

Комп’ютерна Академія ШАГ є найбільшим авторизованим навчальним центром міжнародних компаній Autodesk, Microsoft, Cisco. По завершенню навчання студенти отримують міжнародні сертифікати цих компаній.

 

Мала Комп’ютерна Академія:

У 2001 році – заснована Мала Комп’ютерна Академія. У дітей віком від 7 до 15 років з’являється можливість знайомитися з комп’ютерними технологіями. Для багатьох школярів Мала Академія стала злітною смугою у світ ІТ.

Золотий Байт

У 2007 році було засновано міжнародний ІТ-чемпіонат «Золотий Байт», мета якого – стимулювати розвиток IT-галузі в Україні, підтримувати талановиту молодь і створити потужну платформу для розвитку StartUp-атмосфери в Україні. Чемпіонат надає реальну підтримку творчій молоді та їх проектам а партнерами конкурсу виступають всесвітньо відомі компанії, такі як: Microsoft, Ciklum, Intel, InterSystem, Dell, Logitech, Huawei та багато інших.

Нагороди та досягнення

У 2012-му році проект студентів Академії потрапив у ТОП-10 кращих винаходів року. Розробка наших студентів – сенсорні рукавички, що трансформують мову жестів в слова увійшов в список кращих проектів поряд з марсоходом Curiosity, окулярами Google Glass і електромобілем Tesla Model S.

У 2014 році Комп’ютерну Академію ШАГ було визнано кращим центром підтримки Академій і центром підготовки інструкторів Cisco за видатні досягнення в розвитку програми Мережевих академій Cisco в Україні.

  • Перші місця на міжнародному чемпіонаті Золотий Байт
  • Перше місце в світі на найпрестижнішому чемпіонаті Microsoft Imagine Cup
  • Перше місце на міжнародній олімпіаді Cisco
  • Перші місця на міжнародному змаганні NetRiders

Випускники

Наші випускники працюють у найбільший ІТ-компаніях в 36 країнах світу. Серед них: Microsoft, IBM, Skype, Ebay, Cisco, HP та інші.